İhracat Talepleri Nedir?

Sizin için dünyadan ithalat yapmak isteyen kişilerin bilgilerinin ve taleplerinin belirtildiği sipariş formlarıdır.
Dünyada bir çok firma ortak platform ve kuruluşların önemini anlamış dijital dünyanın nimetlerinden yararlanmak için lead manegment dediğimiz sistemi on yıldan uzun süredir kullanmaktadır.

Sizin yeni yeni tanıştığınız facebook, google, sitelerdeki form doldur, talep gönder sistemidir.

Firmalar ihtiyaç duyduğu ürünü yada hizmeti bu kaynağa yazar. Siz de  Hazır alıcı talebi ve iş birliği teklifi olarak görürsünüz. Bu gördüğünüz talep ve firma iletişim bilgisine lead denir. Bu işe lead managment, bunun ihracat için olanına ihracat talepleri bu hizmetimize de İhracat Talep Üyeliği denir.

Şimdi Pandemi, ondan önce ekonomik kriz, ondan önce şu yada bu…
Sen de bahaneleri bırakıp, işini büyütmek istiyorsan ilk adım İhracat talepleri.com.tr
İster ilk kez ihracat yap istersen 50 ülkeye ihracat yapıyor ol. İhracatı artırmanın en ekonomik ve kolay yolu 18 yıllık tecrübe, 74 ülkede fiili ihracat yapmanın başarısı ve sürekli inovasyonun ürünüdür.

İhracat Talepleri bir yıllık bir hizmet paketidir.

Türkiye’nin zengin mutlu ve güçlü olmasının yolu ekonomi ekonominin yolu ihracat Tekstilci Murat Beyinde işini koruması ve büyütmesinin yolu ihracat
Bugün siz sessiz sedasız otururken 180 milyar dolar ihracat yapıyoruz hedef önce 226 milyar dolar sonra 500 milyar dolar
Sizin ihracat hedefiniz ne kadar?
İhracat hedefinize ulaşmanın tek yolu İhracat talepleridir.

İhracat kaynaklarından alınan hazır siparişlerinin belli bir kaynak tarafından düzenlenerek GTİP kodları ve sektörlerine göre iletildiği ve bunun yapay zeka tarafından yapıldığı sistemdir.

İHRACAT TALEPLERİ

İgeme İhracatı Geliştirme Merkezi, İhracat için big datayı sizin kullanımınıza sunuyor. Bu bilgiyi değerlendirmek ihracatın tabana yayılması kobilerin ihracat için aksiyon elde etmesini sağlar.

Bu aynı zamana güçlü ve hantallaşan ihracat departmanlarına dinamizm kazandıracaktır. İhracat departmanı yönetici ve çalışanlarının en önemli sorunlarından biride atalet ve mesleki körlüktür. İhracat talepleri bu körlüğü ortadan kaldıracaktır.

İgeme Big datayı yapay zeka ve makine öğrenmesi ile birleştirecek bir TİCARİ İSTİHBARAT servisini herkese ulaştıracak düzeyde bir organizasyon oluşturmayı istemektedir.

İGEME dünyanın ve Türk İhracatçısının ihtiyacı olan bilgiyi ticarileştirmek ve onu herkese ulaştırmak için bu yeni platformu hayata geçirmiştir.

İhracat Talepleri; dünya ihracat trafiğine yeni bir yön vermek için 29 ekim tarihinde dünya ya 30 dilde hizmet vermeye başlayacaktır.
İhracat talepleri dünyanın 12 trilyon dolarlık ekonomisinden pay almak, bu patın içinde Türkiye’nin payını artırmak için geliştirilmiş sistemdir.

İhracat talepleri: sadece dünya üzerindeki data trafiğindeki talepleri ulaştırmak değil ihracatta firmaların yeterliliği ile mal ve hizmetlerin serbest dolaşımı ile yetkinliğini de sağlamak amacındadır. Bu nedenle ihracatçı firmaların analiz, hedef belirleme, potansiyel alıcı listesi ve hedef alıcı listesi gibi hizmetleri de bu pakette alacak. Ayrıca ilk 1000 üye için firmaların tasarımları İGEME veri tabanındaki alıcı listelerine ücretsiz maillerle ulaştırılacak.

İGEME ihracatın gelişimi için yeni strateji ile yeni bir vizyon belirlemiştir. Bu çalışma ile pandemi sonrası ihracat stratejisi için gerekli çalışma yapılmış olacaktır.

İgeme – İhracat Talepleri hakkında videolar; Sorular, Cevaplar, Yapılacaklar ve biz…