karşılaştırma tablosu

Bu gün ve gelecekte en değerli şey sizin için bilgi olacak.
“ALICI DATASI”“DAHA ÖNCE ALMIŞ DATASI”“ALMASI MUHTEMEL DATASI”“ POTANSİYEL ALICI DATASI”“HEDEF KİTLE” Bugün tüm bu kavramlar için farkında olmadan yaptığınız yatırımın boyutunu düşünün. Arama Motoru, sosyal medya,  dijital pazarlama tüm yaptığınız işler aslında bulmak ve bulunmak için yapılan eylemler bütünüdür. Bu bilgiye hiç bir zaman bu bedelle ulaşmadınız ve ulaşamayacaksınız. Bu yüzden ihracat talepleri üyelik sistemine üye olmalısınız.

İhracat Analizi ve Potansiyel alıcı Listesi

Sizin ihracat ve ürün analizinizi yapıyor ve bu konuda bir rapor veriyoruz. Bu rapor son 3 yılın verilerini taşıyor. Hedef ülkenize karar veriyor ve bu ülkedeki potansiye alıcı listesini size hediye ediyoruz.

İhracatta Müşteri Bulmak için En düşük maliyetli çözüm

Bir İTHALATÇININ bilgisi sizin için ne kadar eder? Sizin ürününüzü almak isteyen bir ithalatçının firma ve talep bilgileri sizin için ne kadar eder? Bu bilgiye ulaşmak için kaç dakia saat harcarsınız? Harcadığınız Bu zamanın değeri nedir? Günde en az 5 bilginin ulaştığı bir platform sizin için ne kadar etmelidir?

İhracat Satış destek ve veritabanı konusunda 18 yıllık uzmanlık

Türkiye nin İhracat denince akla gelen herşeyi ihracat olan şirket İGEME, Türkiye nin İlk uluslararası platformu GATEOFTEC ve Türkiye nin ilk ve Tek Ticari İstihbarat Merkezi daha ne olsun istersiniz.

Bugün bilgiye ulaşmak için yaptığınız harcamaları düşünün…
İGEME İhracat Talepleri Projesi ile siz bu bilgiye en ekonomik ulaşan yöntemi tercih etmiş olacaksınız.

“İhracat yapmanın en kolay en ekonomik ve dijital yolu”
İGEME ihracat talepleri
Hemen yarın ihracat yapmaya başlayabilir fırsatlar ve teşviklerle inanılmaz bir fiyata sahip olabilirsiniz. 12.000 TL +KDV yerine 3540+KDV dahil
Başlamak için bizi şimdi aramanız yeterli
İhracat Talepleri  +90 212 916 14 20